Aslıhan (Gülsim İlhan Ali) Kimdir? Fotoğrafları

Diriliş Ertuğrul 3. Sezon Aslıhan (Gülsim İlhan Ali) Kimdir?

Diriliş Ertuğrul dizisinde Aslıhan karakterin Gülsim İlhan Ali hayat verecektir. Aslıhan; Candar Beyin kızıdır. Kardeşi Ural’a hiç benzemeyen mert ve asil bir kızdır. Eline aldığı işi layıkı ile yapar ve halka hakkaniyetli davranmayı çok sever. Abisi Ural’ın oynadığı oyunların farkındadır. 

dirilis-ertugrul-gulsim-ilhan-ali-resmi

1993 Bulgaristan doğumlu Terazi burcu 54 kilo 1.76 cm boyunda olan güzel oyuncu 2010 yılında Bulgaristan’da ford Model seçilmiş. Anadili olan Bulgarca’nın yanında çok iyi derecede Türkçe ve Japonca konuşabiliyor. Güzel oyuncu televizyon ekranlarına TRT’de 2012 yılında yayınlanan “Son Yaz Bankanlar” dizisinde, 2015 yılında yayımlanan “Seddülbahir 32 saat” adlı dizide hemşire rolünde, 2016 yılında “Hanım Koylü” Dizisinde rol almıştır. Güzel oyuncunun İnstagram adresi için TIKLAYINIZ  dirilis-ertugrul-gulsim-ilhan-ali-resmi1

Gülsim İlhan Ali’nin Facebook adresi İçin TIKLAYINIZ! Gülsim İlhan Ali’nin iki kardeşi vardır. Kendisinden büyük ablası ve kendisinde küçük erkek kardeşi vardır. Yani ailenin iki numaralı çocuğudur. İstanbul’da Sinama ve Tiyatro alanında eğitim almıştır. Güzel oyunda bu sene adından çokça bahsettirecek.