Rüyada Babadan Kâğıt Para Almak tabiri

Babaya açılacak bir sır ya da gizli bir mesele olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin tek başına içinden çıkamadığı bir meseleyi babasına açmasına ve çareyi onda aramasına yorulur.

Rüyada babadan yabancı kâğıt para almak, ondan çok büyük fayda görmeye bu sayede kurtuluş yolunu bulmaya alamet eder. Rüyada babadan sahte kâğıt para almak, ondan bir konuda büyük bir tepki görmeye ve onun daha önce hiç görmediği ters yanını görmeye yorulur.

Rüyada Eşinden Kâğıt Para Almak

Eşlerin mali konularda birbirine danışmadan hareket etmedikleri bu konuda birbirlerine karşı şeffaf, açık ve hassas olduğu, kazancın bir yerde biriktiği ve birlikte harcandığı anlamına gelir. Rüyada eşinden kâğıt dolar para almak, ondan maddi değeri büyük bir hediye almak demektir. Rüyada eşinden kâğıt para almak ve dağıttığını görmek, kazancın yetersiz olduğuna delalet eder.

Rüyada Eski Kâğıt Para Almak

Şans anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin neredeyse sıfır maliyeti olan bir işe atılarak sürümden kazanacağına ve çok gelir elde edeceğine alamet eder. Zenginlik, bolluk, bereket, rızık, hayır ve uğurdur. Rüyada eski kâğıt para almak ve kaybetmek ele geçecek fırsatlardan yeteri kadar faydalanamamaya ve bunun ceremesini çekmeye işaret eder. Rüyada eski kâğıt para almak ve atmak, nasibini başkasına kaptırmak demektir.

Rüyada Hasta Birinden Kâğıt Para Almak

İstemeye istemeye bir iş yapmaya, bundan sorumlu tutulmaya ama bu konuda kimseye meramını anlatamamaya ve kendini kimseye inandıramamaya delalet eder. Rüyada hasta birinden kâğıt para almak ve saklamak rüya sahibinin kabul görmeyeceği düşüncesiyle bir işini gizliden yürütmeye çalıştığı anlamına gelir. Rüyada hasta birinden sahte kâğıt para almak, kendini aciz gösterecek bir kişinin oyununa gelmeye ve dolandırmaya işarettir.

Rüyada Kardeşin Kâğıt Para Almak

Ondan borç istemeyi düşünmeye fakat bunun için bir türlü cesaret edip harekete geçememeye yorulur. Rüyayı gören kişinin bu konuda çok hassas olduğuna aile bireylerinden bile borç istemeyi çok ağır bulduğuna çünkü zayıf ya da güçsüz biri olarak görüleceğini düşündüğüne alamet eder. Rüyada kardeşinden çok fazla kâğıt para almak, bilakis ondan dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını gizlemeye ve mutsuz olmasına rağmen mutlu ve rahatmış gibi davrandığına işaret eder.

Rüyada Arkadaşından Kâğıt Para Almak

Kişinin önüne koyduğu hedeflere ulaşabilmek adına gerek düşüncesinin desteklenmesi gerekse finansal olarak yardım görmesi anlamına gelir. Arada hatır olan kimselerden gelecek bu iyilik herkese kolay yapılacak nitelikte bir iyilik değildir ve rüya sahibi için adeta ilaç olacak niteliktedir. Rüyada arkadaşından yırtık para almak, zor bir anında eli darda olmasına rağmen gönlünün zenginliği sayesinde son lokmasını ya da cebindeki son kuruşunu paylaşacak kadar ulvi insanların varlığına yorulur. Rüyada arkadaşından yeşil kâğıt para aldığını görmek, duanın kabul olmasıyla birlikte hastanın iyileşmesi, acıların dinmesi ve kötü günlerin bitmesi demektir. Rüyada arkadaşından kırmızı kâğıt para aldığını görmek de gönül hoşluğuna ve gönül zenginliğine alamet eder.

Rüyada Anneden Kâğıt Para Almak

Aile hayatı ile ilgili alınacak kararlarla birlikte insanlara karşı daha dikkatli olunacağına, ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına ve ilerleyen zaman içinde doğru adımlar atıldığının farkına varılacağına delalettir. Rüyada anneden tedavülden kalkan ve bu nedenle değeri olmayan kâğıt para almak, zaman zaman sorun yaratan bir kişi ile bağların kopartılması sayesinde artık daha az strese maruz kalınacağına bunun da rüya sahibi için manevi anlamda büyük kazanım ve kolaylık olacağına işaret eder.

Rüyada Akrabadan Kâğıt Para Almak

Rüyayı gören kişi elinde olmayan sebeplerden ötürü yaptığı bir hatayı kısa süre içinde telafi edecek, kalbini gereksiz yere kırdığı bir kişiden özür dileyecek ve zor bir zamanında girdiği işte büyük başarılara imza atacaktır. Deyim yerindeyse rüya sahibinin günah çıkarmasına ve insanlara karşı eksiklerine ve yanlışlarına karşı kendini tenkit etmesine delalet eder. Rüyada akrabadan deste şeklinde yüklü miktarda para aldığını görmek, bol ziyaretler yapmaya, hal hatır sormaya, geçerken eşe dosta uğramaya alamet eder. Yani parasal olarak bile değeri biçilemeyecek kadar güzel şeyler yapmak anlamına gelir.