Turan Tekcan kimdir?

SAMSUN ÇARŞAMBA’DA TURAN TEKCAN’IN İKİ OĞLU İLE BİRLİKTE İKİ KİŞİ SİLAHLI ÇATIŞMADA ÖLDÜ

Samsun’un Çarşamba ilçesinde çıkan silahlı çatışmada galerici Turan Tekcan’ın iki oğlu Alptuğ Tekcan, Göktuğ Tekcan ile birlikte Murat Aşar ve Salih Semercioğlu hayatını kaybetti.

Samsun’da silahlı kavgada iki oğlunu kaybeden ve aynı olayla ilgili gözaltına alınan 45 yaşındaki, Samsun’un Çarşamba ilçesinde galericilik yapan, Turan Tekcan, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Tekcan’ın çocuklarıyla ilgili şubat ayında Facebook’ta paylaşım yaptığı ortaya çıktı. 20 Şubat tarihli paylaşımda Turan Tekcan orjinal haliyle şunları yazdı: “İzliyorum insanların bize bakışını turan TEKCAN 3 evladını nasıl yetiştiriyor diye merak edenleri, psikopat yetiştirir diye bekleyenleri ve kurtar çoçuklarını ve kendini diyen 3 ,5 dost arkadaşı. 1. Si sürekli babasıyla beraber adım adım babasını izliyor hep alkol ortamında fakat alkol, sigara vesaire kullanmıyor, tuvalete bile sağlam gidiyor, arkadaş bile aramıyor üstelik üniversite okuyor. 2. Si, anadolu lisesi son sınıfta 4 yıldır okul birincisi olarak okuluna devam ediyor hukuk fakültesini hedefliyor, alkol sigara kullanmıyor. 3. Sü, en asi ve aksi, denilen bazen benim bile evde göremediğim oğul hiç bir destek almadan anadolu lisesi 1. Sınıf okuyor alkol, sigara kullanmıyor. Bu çoçukların hepsi devlet okullarında yetişip büyüyor. Soruyorum o bize akıl veren eşe dostta, elit denen, çağdaş, esnaf denen ailenin çoçukları hep sokaklarda hap, ot, manita alkol alıp dansöz gibi dolaşıp dolaşıp duruyor. Soruyorum onlara siz nerdesiniz biz nerdeyiz, eğer bir ihtilal yapacaksanız evinizden başlayın, akıl verecekseniz çoçuklarınıza verin. Biz yapacaksak asvalta, tarlada, sokakta ağırlığımızı hissettiririz gerektiğinde. Şimdi soruyorum hangimizin çoçuklarını kurtarması gerek allah bizi nazarlardan korusun, haset ve art niyetli fesat insanların şerrinden korusun……T.T”

 

Samsun’un Çarşamba ilçesinde galericilik yapan Turan Tekcan ile bir esnaf arasında çıkan kavga silahlı çatışmaya dönüştü. Çarşamba’da çıkan silahlı çatışmada 4 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.

Çarşamba ilçesinde oto galerici Turan Tekcan ile bir esnaf arasında çıkan silahlı çatışmada 4 kişi hayatını kaybetti. Yaralıların hastaneye kaldırıldığı belirtilirken, emniyet yetkililerinin hastane de ciddi önlemler aldığı belirtildi.

Çarşamba ilçesinde çıkan silahlı çatışmada ölen 3 kişiden 2’sinin Turan Tekcan’ın oğlu Alptuğ Tekcan ile Göktuğ Tekcan diğer ölen kişinin ise yanında çalışan Murat Aşar olduğu bilgisine ulaşıldı. Samsun emniyeti yaşanan silahlı kavga sonrası geniş güvenlik önlemlerı alırken, yaralıların kaldırıldığı hastanelerde geniş güvenlik önlemlerinin alındığı bildirildi. Silahlı çatışmada Turan Tekcan’ın da yaralananlar arasında olduğu gelen bilgiler arasında.

 

Öte yandan Çarşamba ilçesinde yaşanan silahlı çatışmada ağır yaralanan bir kişinin daha hayatını kaybettiği olayda ölen kişi sayısının 4’e yükseldiği öğrenildi.

Çarşamba ilçesinde yaşanan silahlı çatışmada Murat Aşar, Alptuğ Tekcan, Göktuğ Tekcan ve Salih Semercioğlu, hayatını kaybetti. Yaralı Mehmet Semercioğlu’nun tedavisinin sürdüğü öğrenildi.