Survivor’a katılacağı iddia edilen Haluk Levent’ten flaş açıklama

Haluk Levent’in Survivor 2018’e katılıp katılmayacağı ünlü sanatçı tarafından yapılan açıklama neticesinde belli oldu.

Sosyal medyayı en iyi kullanan sanatçılar arasında yer alan hatta bu sayede yeniden ülke gündeminde yer etmeyi başaran Haluk Levent yine sosyal medya üzerinden Survivor’a katılıp katılmayacağına açıklık getirdi.

Ünlü sanatçı Haluk Levent, Survivor 2018’e katılacağı yönündeki haberlere açıklık getirdi.Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasına Haluk Levent’in de katılacağı iddia edildi. Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla. Bu durumun ‘imkansız’ olduğunu duyurdu.Levent, twitter’dan: ‘Katılmam imkansız! Bu yıl AHBAP’ın yaptığı Bosna yürüyüşünü Survivor’dakiler sıkıysa yapsın! Survivor hafif gelir bize’ yazdı.

Şarkıcı Haluk Levent, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu “Survivor” yarışmasına katılacağına yönelik basında çıkan haberlere tepki gösterdi.

Levent, Hürriyet Kelebek ekinin hazırladığı habere, “Survivor hafif gelir bize” diyerek, esprili bir yaklaşımda bulundu.

Haluk Levent öfkelendi

Söz konusu iddianın diğer haber sitelerinde de yer alması üzerine Haluk Levent bu kez tavrını sertleştirdi. Ünlü şarkıcı tepkisini, “Kabak tadı verdi. Herkesin bir tarzı var arkadaşlar yazmayın artık” sözleriyle dile getirdi.

Levent, geçtiğimiz nisan ayında, sosyal medyada takipçilerinin talebiyle “sanal” Anadolu Halk ve Barış Partisi’ni kurmuştu.

Yazar: hiynet

Bir cevap yazın