Dövüş sporları yaparak zayıflama yöntemi

Dövüş sporlarıyla kilo verme, Dövüş sporları ile nasıl zayıflanır?

....

Dünyaca ünlü eğitmenler birkaç dövüş sporunu karıştırarak yeni yöntemler buluyor ve bunlarla pek çok insanı zayıflatmayı başarıyor. Victoria’s Secret’in seksi melekleri de böyle form tutuyor.

Bodycombat

Yüksek tempolu bu egzersiz brogramı hem beli inceltiyor, hem de kısa sürede fit bir vücuda kavuşmayı vaad ediyor. Bodycombat, vücudumuzun denge ve kordinasyon temelini oluşturan kas sisteminin çalışmasını sağlıyor.

Taichi, karate ve kickbox’ın birleşmesiyle oluşan bodycombat, yaklaşık 50 dakikada 500 kalori yakmanızı sağlıyor.

....

Dövüş sporlarıyla kilo verin

20-30 dakika ısındıktan sonra, farklı stretching tekniğiyle vücut esnetiliyor. Tekme ve yumruk hareketlerinden oluşan body combat, kardiyo açısından yüksek bir egzersiz programıdır.

....

Tae Bo

1990’lı yıllarda Tekvando pratisyeni Billy Blanks tarafından geliştirilen Tae Bo, ayak ve bacak hareketlerine ağırlık veren bir egzersiz sistemidir.

....

Dövüş sporlarıyla kilo verin

Fitness ile bilikte harika bir vücuda sahip olmanızı sağlayacak olan Tae Bo, savunma teknikleri ve boksun birarada kulllanılması ile oluşuyor.

10 dakika ısınma ile başlanılan dersler, ilk etap için 20 dakikayı geçmemeli. Saatte yaklaşık 600 ile 800 kalori yaktıran bu egzersizler, kan dolaşımını da hızlandırıyor.

....

Kickbox

Sıkı kalçalara kavuşmayı amaçlayan kadınlar Kickbox yaparak bu hayallerini gerçekleştirebilirler. Kickbox, ayrıca vücudu en hızlı şekillendiren sporlardan da biri olma ünvanını taşıyor. Aynı zamanda Victoria’s Secret’ın melekleri bu dövüş sanatı ile form tutuyor.

....

Dövüş sporlarıyla kilo verin

Kickbox bir saatte 650 kalori yakabilme imkanı sunuyor. Kareografik egzersizlerle bütün stresinizi atacaksınız.