Aşık bir erkek nasıl anlaşılır

Sevgiliniz ya da erkek arkadaşınız size aşık mı? Bunu anlamak mümkün mü? Aşk aslında ayrıntılarda saklıdır. İşte, aşık bir erkek nasıl anlaşılır ?

 

Birlikte olduğunuz anlarda ve buluşmalarda sevgiliniz özel bir şeyler yapıyor mu? Çok sevdiğiniz bir şairin dizelerinden okuyor mu? sizin sevdiğiniz yemekleri yemeğe götürüyor mu ? Sizi mutlu etmek için elinden geleni yaparken bir farklılık ekliyor mu? Bu hareketler, aşkın arttığının habercisidir.

2

Sizi evine davet ettiğinde her şey kusursuzsa ve kıyafetlerine özel bir dikkat harcıyorsa karşınızda ki erkek size aşıktır. Sizinle birlikteyken hayatında ki her ayrıntıyı sizin beğeneceğiniz şekle sokmaya çalışıyor ve farkında olmadan evlilik sinyalleri veriyordur.

3

Hayatında ki en önemli şey olan, arkadaşları ile birlikte olmaktan ve  maçlardan fedakarlık ederek sizinle buluşuyor , vakit geçiriyorsa siz önemlisiniz demektir. Özel hayatından ve zevklerden vazgeçen bir erkek, hayatının merkezine sizi çoktan koymuştur.

Ağladığınızda sizi dinliyor ve sarılıyor, sizi teselli ederek yol göstermeye çalışıyorsa aşık bir erkeğiniz vardır. Çünkü, ağlayan kadınlardan ve dert dinlemekten sıkılan erkekler sadece aşık olduklarında bu kişiliği değiştirirler.

6

Sizi arıyor, nerede ve nasıl olduğunuzu soruyor, eve döndünüz mü, öğle yemeği yediniz mi gibi sorular ile ilgileniyorsa karşınızda size aşık ve sizi merak eden, sizi önemseyen aşık bir erkek vardır.

7

Siz istemedikçe, sizinle birlikte olmak için uğraşmayan ve cinsellik için bekleyen bir erkek ile baş baş başaysanız merak etmeyin size aşıktır.

Yazar: hiynet

Bir cevap yazın