Bir erkeğin bayanlardan beklentileri nelerdir?

Bütün Kadınlara…

1. Eğer şismanladiginizi düşünüyorsanız büyük ihtimalle şismanlamissinizdir zaten, bize sormayın, cevap vermeyi reddediyoruz.

2. Eğer bir şey istiyorsanız sormanız yeterli. Bir şeyi açıklığa kavuşturalım. Biz erkekler öyle farklı anlamlar taşıyan dolaylı soruları anlamayız. Ne istiyorsanız doğrudan söyleyin.

3. Eğer aslında cevap beklemediğiniz bir soru sorduğunuzda duymak istemediğiniz bir cevap alırsanız sakin şaşırıp kızmayın.

4. Biz erkekler basitizdir. Mesela sizden ekmeği getirmenizi istiyorsak, aslında ekmeği getirmenizi istiyoruzdur. Bundan ekmek masada değil diye bir iğneleme yaptığımız sonucunu çıkarmayın.

Bunda ne bir dolaylı anlam ne de bir iğneleme var.

5. Sizi düşünmediğimiz zamanlar da olabilir. Bu kotu bir şey değil, buna alışmalısınız. Bize ne dusundugumuzü sakin sormayın, çünkü bu bizim için sizin politika, ekonomi, felsefe, futbol, kafa çekmek, göğüsler, kalçalar ve arabalar hakkında muhabbet edebileceğinizi gösterir, ama edemezsiniz.

6. Cuma + Cumartesi + Pazar = Bol bol yemek yemek = Arkadaşlarla muhabbet, futbol, bira. Bizden başka bir şey beklemeyin. İster deprem, ister yangın, ister sel, ister dolunay olsun bizim için hafta sonları budur.

7. Alışveriş yapmak zevkli değildir ve asla da olmayacak.

8. Bir yere gittiğimizde, hangi kıyafeti giyerseniz giyin, size çok yakışıyor, yemin ederiz, o yüzden bir daha sormayın.

9.Yeteri kadar ayakkabınız ve elbiseniz var. Bizi iflas ettirmek bir sevgi gösterisi değildir.

10. Erkeklerin çoğunun en fazla 3 çift ayakkabısı vardır. Tekrar ediyoruz, biz basitiz. O yüzden 30 çift ayakkabınızdan hangisinin kıyafetinize uyacağını sormayın, bilmiyoruz.

11. Evet ya da hayır gibi cevaplar yeterlidir, soru ne olursa olsun. Başka anlamlar aramayın, evet ya da hayır iste.

12. Bir problemin olduğunda benden sorunu çözmek için yardim iste. Bizden sizinle ayni üzüntüyü çekmemizi beklemeyin, o sizin kız arkadaşlarınızın isi.

13. 8 hafta suren bas ağrıları bas ağrısı olamaz, bir doktora gidin.

14. Eğer 2 değişik şekilde anlayabileceğiniz bir şey söylemişsek ve bunlardan biri kotu ve sizi üzecekse, kesinlikle obur anlamında söylemişizdir, boşuna bizi sıkıntıya sokmayın.

15. Erkekler sadece 16 renk görürler. Şampanya bir renk değil bir içkidir.

16. Siz el çantalarını ne kadar seviyorsanız biz de birayı o kadar seviyoruz. Bunu anlamanızı beklemiyoruz çünkü biz de sizinkini anlamıyoruz.

17. Size neyiniz var diye sorduğumuzda hiç bir şeyim yok derseniz size inanırız, bizim için olay bitmiştir. O yüzden bir şeyiniz varsa doğrudan söyleyin.

18. Beni seviyor musun diye sormayın. Emin olun ki sevmesek yanınızda 1 saniye bile durmayız.

19. En karmaşık durumda bile bizim için temel kural sudur: En kolayını seç. Bizden komplike şeyler beklemeyin.

* Bunu tanıdığınız tüm kadınlara yollayın da 1 kere de olsa erkekleri anlasınlar.

* Mümkün olduğu kadar çok erkeğe de yollayın ki onlar da yalnız olmadıklarını bilsinler.

Yazar:

Bir cevap yazın