Erkeklerin sevdiği kadın davranışları

Bir kadının isteklerini herkes bilir. Sevgilisinden ya da eşinden istedikleri çoğu davranış farklı yorumlanırken erkekler bu konuda hem net hem de basittir. Anlaşılması en kolay ve en popüler istekleri sizinle paylaşacağız.

Sevgi göstermeniz

Erkeklerin en çok sevdiği davranışlardan biri olan ilgi ve sevgi göstermenizdir. Yürürken elini tutmak, birden bire sarılmak ya da koluna girmek gibi şeylerden mutlu olan erkekler genellikle bu gibi küçük davranışlardan mutlu olmaktadır.

Dışarı çıktığınızda mesaj atmanız

Siz dışarıda olduğunuz zaman belli etmese de bir kıskançlık içinde olduğu için o yazmadan siz ona yazarsanız hoşuna gidecektir. Böylelikle siz dışarıda olsanız bile aklınızın erkek arkadaşınızda olduğunu belirtmiş oluyorsunuz.

Onun anlattığı her şeyi dinlemelisiniz

Erkek arkadaşınızın size anlattığı her olayı aynı önem derecesinde dinlemelisiniz. Onu dinlediğinizi ve anladığınızı görünce size daha çok değer verecektir. Aslında sadece erkek arkadaşınız için değil ikili ilişki kurduğunuz herkes için aynı şey geçerlidir.

Erkek arkadaşınız araba kullanırken onunla temasa geçmelisiniz

Özellikle araba kullanırken dikkatini yola veren erkeklerin saçlarıyla oynarsanız ya da başınızı omzuna yaslarsanız herhangi bir temasta mutlu olacaklardır.

İlk mesaj çok önemli

Erkeklerin önem verdiği konulardan biri ise ilk mesajı kadınların atmasıdır. Örnek vermek gerekirse sabah kalkar kalkmaz günaydın mesajınızla onu mutlu edebilir ve gününün güzel geçmesini sağlayabilirsiniz. Ufak tefek yapılan jestlerle ilişkinize hareket katabilirsiniz. Böylelikle hem ilişkiniz sağlamlaşacak hem de ikinizin arasındaki bağ kuvvetlenecektir.

Ona değer verdiğinizi belli etmeniz

Sevdiğiniz insana değer verdiğinizi belli etmek hayatta en önemli şanslardan biridir. Özelliklede onun mutlu olduğunu bilerek bunu yapıyorsanız ve içinizden geliyorsa sizin içinde harika bir paylaşım olacaktır. Genellikle erkekler hoşuna giden olayları belli etmeseler de ona ne kadar değer verdiğinizi ve ne kadar sevdiğinizi hem söyleyebilir hem de hareketlerinizle belli edebilirsiniz.

Başınızı omzuna ya da göğsüne yaslamanız

Başınızı omzuna ya da göğsüne yaslamanız, erkek arkadaşınıza ne kadar güvende olduğunuzu anımsattığı için en çok hoşuna giden davranışlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle bunu sürekli yapmanızda fayda vardır.