Geciktirici Nedir ? Ne İşe Yarar ?

geciktirici

GECİKTİRİCİ NE DEMEK? NE İŞE YARAR?

Çağımız erkeklerinin en büyük korkulu rüyalarından biri partneriyle birlikteyken hem onu hayal krıklığına uğratmak, hem de kendisini mahçup ve doymamış hissetmesidir.

Peki bu neden olur?

Çağın vebası stres, kendine güvensizlik, yorgunluk surekli tatminsizlik v.b. hususlardan dolayı erkeklerin abartısız olarajk %80’ninde görülen bu hastalık çiftlerin üzerine kabus gibi çöker. Her ne kadar bir çok insan s**ksin çok önemli olmadığını söylesede bu sadece lafta kalır. Her insan doyurucu bir ilişki ister. Bu hem kadınmlar hemde erkekler için de geçerlidir. İyi ve doyurucu bir cinsel birliktelik kişileri pisikolojik olarak kişileri rahatlatır. Hatta abartmadan söyleyelim çiftleri bir arada tutan en önemli faktörlerden biri mutlak cinsel ihtiyaçların giderilmesidir.
Amaaa gel gelelim erkeklerin %80’ninde görülen bu rahatsızlık yüzünden birçok kadın ve erkek hayal kırıklığına uğrar. Çaresi; öncelikle ve herzaman söylendiği gibi olayı kafamızda bitirmek tabi bu biraz zaman alır ve belkide doktor tedavisiü gerektirebilir. Kısa vadede sonuç alabilmek için bahsettiğimiz bu geciktirici ürünlerden kullanabiliriz. Bu ürünler hem kendinize olan güveni kazandıracak hem de kısa vade de hem kendimize ve hem de partnerimize olması gereken mutlulukları yaşatacaktır.

Kullanacağımız Geciktirici nasıl olmalı?

Öncelikle piyasada söylendiği gibi bilinen etkili kısa vadede iş gören bir geciktirici hap yok. Sadece kremler ve spreyler bulunmaktadır. Kremler çabuk kurumadığı için rağbet görmez. Spreyler ise 2 gruptur.
Birincisi kimyasal olanlar. Kimyasal olan geciktirici spreylerin birinci özelliği kullandığınızda lokal anestesi gibi bir etki vermesi yani bu hiç bir şey hissetmemeniz demek. İkincisi ise kimyasal olduğundan sık kullandığınızda (2-3 günde bir) deri tahribata uğrar ve tahriş olur. Üçüncüsü ise bu ürünlerin büyük ölçüde ülkemize kaçak yollarla girmesi ve gerekli resmi kuruluşların sağlık açısından kontrolu olmaması. Tabiki bu da ürünün sahtesinin yapılmasını kolaylaştırır.
İkincisi ise doğal spreyler bunların yan etkisi yoktur Türkiye’de profesyonel olarak çalışan Amerika ve Avrupa’da da milyonlarca insanın kullandığı Almanya’dan ithal edilen Pjur Superhero adlı geciktirici sprey bu konuda lider durumdadır. Ülkemizde satılan geciktiriciler arasın ISO 9001 kalite belgesi almayı başaran tek doğal geciktirici spreydir. Şimdiye kadar saptanmış hiç bir yan etkisi yoktur. Doğal bir ürün olduğu için istediğiniz sıklıkta ve yoğunlukta kullanabilir ve yaş sınırı yoktur. Etki süresi yaklaşık olarak 40-60 dakika arasıdır. Ayrıca ürünün en büyük özelliği, diğer ürünlerde olan uyuşturucu etkisi olmayıp aksine her iki partner içinde alınan hazzı arttır.

Pjur Superhero Nasıl Kullanılır?

Bunu sadece erkekler kullanabilir. Spreyi duyarlılığa göre ilişkiden 15-20 dakika önce penis baş ve dip kısmına sıkarak kullanabilirsiniz. Etkisini artırmak için dozajı artırabilirsiniz. Kullanımındaki en hassa nokta ise iyice kuruduğuna emin olmadan ilişkiye girmeyiniz. Bu hem gereken etkiyi sağlamaz hemde partnere acı verebilir.

Yazar: hiynet

Bir cevap yazın