Kadınları etkilemenin garantili yolları kesin yöntemleri

Kadınları etkilemek için en çok işe yarayan taktikler neler?

Beylerin bu konuda bir reçeteye ihtiyaçları varmı açıkcası hiç sanmıyorum erkekler yeterki istesin istedikleri kadını etkiliyebilirler biraz kıvrak zeka ve karşısındaki kadını çok az tanıması yeterli olabilir ama biz yinede beylere bir kadını etkilemenin yollarından bazılarını hatırlatalım..

Özellikle Görünüş dış görünüşünüz bir kadını etkilemek için çok önemlidir.Biz Kadınlar için erkeklerin görünüşü çok önemlidir. Mutlaka bir erkeğin kılık kıyafeti düzgün, temiz, ütülü ve şık olmalıdır. Siz beyşer giyiminizle ben buradayım demelisiniz.

Bu çok önemli mutlaka Bembeyaz Dişleriniz olmalı.Kadınların erkeklerde dikkat ettiği bir diğer noktaysa bembeyaz dişler olacaktır sararmış bakımsız dişler hiçbir kadının hoşuna gitmez.Pırıl pırıl bir gülümsemenin anahtarı olan beyaz dişler ile biz kadınların dikkatini çekebilirsiniz.

Önemli ve dikkat etmeniz gereken bir husus ise Konuşma Tarzınız olmalıdır. Kadınlar erkeklerin bir toplumda nasıl konuştuğuna önem verirler. Bir erkek konuşmasıyla istediği kadını etkileyebilir. Ses tonu hitap tarzı her şeyi değiştirebilir konuşmanıza ve kullandığınız kelimelere bir kadını etkilemek istiyorsanız daha fazla önem vermelisiniz.

Bir erkek karşısındaki kadını bakışlarıyla etkileyebilir. Çünkü bakışlar çok şey ifade eder ve kadınlar bakışlara çok önem verirler bakışlarınızla kadınları etkilemeniz çok kolaydır.

Neşeli ve Esprili Olmak özellikle kadınlar kendilerini güldüren komik erkeklerden hoşlanırlar bunu biliyormuydunuz Küçük birkaç espriyle bir kadını kendinize çekebilir ve onu etkiliyebilirsiniz.Sizler bu konumuza ilave ek bilegiler yapmak isterseniz yorumlarınızla konumuza katkıda bulunabilirsiniz.Kadınları Etkilemenin Yollarından bir kaçına deyindik umuyoruzki siz beylere yardımcı olabilmişisizdir.

Yazar: hiynet

Bir cevap yazın